+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Весь день -- у русі...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Після служби в каплиці

Преподобного Сергія Послушного Київопечерського:

Купив, і відправив ув'язненому ліки, 

на цей раз -- в Житомирську область.

Поїхав в податкову, і замовив довідку

про неприбутковість благодійної організації...

(наче бувають комерційні благодійні організації...

гаразд...))

Поїхав в військовий шпиталь на Пироговській, 

зустрівся з новим начальником, і домовився, що я буду частіше приходити: 

завтра буде готова постійна перепустка...

Ремонтував машину -- розвалюється, але поки що якось їздить..

...і ще 100500 всіляких різних мілких справ -- ручки, щипчики, бэйджики, 

сортування одягу, і підготовка до завтрашньої Літургії

в колонії посиленого режиму.

Всім -- розуму духовного, і свободи во Христі Ісусі...

P.S. На фото -- руки доброго працівника 14 поштового відділення, 

який прийняв у мене посилку -- ураура, і спасибі велике! -- в обідню перерву.

 

 

Ще блоги

Відбулася Служба Божа в таборі. Помолились за Україну, за Одесу, за всіх нас,  за тих, хто загинув на війні, в результаті репресій і беззаконня, були замордовані в таборах і тюрмах. Причастились Святих... Докладніше
Відслужив молебень за здравіє в дитячому відділенні обласного туберкульозного диспансеру на Белінського. Передав діткам соки, смаколики, одяг, іграшки, і постіль. Всім терпіння і любові. Докладніше
Сьогодні з Олександр Філіпов звершили Таїнство єлеосвячення в колонії посиленого режиму. Я вірю, що труд наш не марний перед Господом. Всім любові і милосердя. https://mission.tyurem.net/ru/help Докладніше
Провів у в'язниці майже весь день -- спілкувався з ув'язненими, передав їм фотографії з Різдвяної служби -- особлива подяка і земний уклін Борис Бухман. Докладніше
Зараз на шляху в Київ, в КДАіС. У вівторок повернусь пізно ввечері. Всім любові. Докладніше