+38067 48 55 333 RSS Допомогти

У кого є страва -- роби те саме -- ділись з тим, хто не має...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Подзвонили арештанти виправного центру з Івано-Франківської області. Виправний центр -- це місце, куди потрапляють ув'язнені, які відбули 2/3 сроку, і показали себе з позитивного боку. Для них відкривається пільга -- пом'якшення режиму утримання, а простыше -- селище. Вони також працюють, отримують заробітну плату, ось тільки кажуть, що зарплата у них -- 50 грн в місяць, а годують гірше ніж собак. Просили продуктів. Я сказав, щоб передзвонили післязавтра -- поки що нема за що купувати їм продукти. Також  до НР, і Різдва потрібно зібрати декілька передач для членів церкви -- ув'язнених колонії посиленого режиму , і в тюрму -- неповнолітнім арештантам... ... і діткам, які будуть зустрічати зимові свята в дитячому відділенні туберкульозного диспансеру. Є ще декілька чоловік, котрих мені необхідно поздоровити з РІздвом, але це як вийде... Всім любові і милосердя.

Ще блоги

Завтра -- Літургія в колонії посиленого режиму. В п'ятницю -- Літургія в Військовому  Шпиталі. В суботу і неділю -- служба Божа в каплиці в Лермонтовському санаторії. Всім щирого серця, каяття, і віри. Докладніше
19.09.2017 р. Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО. Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої, і причастились Святих Христових Таїн. З проповіді Ми... Докладніше
Добра людина привезла речі. Багато. Після сортування частина -- їде в тюрму, частина -- в колонію частина -- в багатодітну родину і частина -- в психіатричну лікарню на Слободку. завтра все розвезу. Сбір... Докладніше
Сьогодні на службі -- чоловік 10... ...і причастників -- стільки ж... Я згадав службу в одному храмі -- попросили замінити священника -- на Літургії було душ 50, і жодного причастника... ...і коли я говорив в... Докладніше
Відбулася Літургія в тюрмі. Докладніше