+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.
Провів сьогодні пів дня в тюрмі -- 
спілкувався з ув'язненими, 
і співробітниками закладу. 
Передав арештантам цукерки - 
яблука - печиво -- мандаринки, 
телевізор -- нижню білизну...
Кожен з нас вірить, 
що ось, наступний рік буде
радіснішим...
Але віра без справ мертва.
Тільки сугубими справами
милосердя і каяття
ми зможемо щось змінити...
Всім миру і любові.
 
СІЗО

Ще блоги

У вівторок -- Літургія в тюрмі. Будемо молитися за народ тюремний -- бандитів і ворів -- нехай подасть їм Господь покаяння, і нехай виправленими вийдуть в наше місто, не стануть убивати і красти, але убоявшися... Докладніше
Новорукоположений священник -- Докладніше
Завтра відбудеться служба Божа в каплиці Преподобного Сергія Послушного Київопечерського  в санаторії Лермонтовський Початок в 8.30 1 корпус 3 поверх І в неділю -- там же,  і в той же час. Тел настоятеля 067... Докладніше
Сьогодні, 10 квітня, на покладанні квітів в честь визволення Одеси від німецько--фашистських загарбників в Другій світовій війні... Докладніше
Насилу дійшли руки у тюремної медчастини до мого ув'язненого. Ніби-то  з понеділка почнуть ним займатися. Зараз 12 січня. А вперше я письмово звернувся   з заявою, в якій просив надати йому медичну допомогу в... Докладніше