+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Сьогодні після служби Божої разом з благодійною організацією БФ Одигітрія Докладніше
Відбулася  Літургія Першосвячених  Дарів в храмі Нерукотворного Образа Господа Нашого Ісуса Христа при СНІД хосписі в Кривій Балці... Декілька чоловік були на службі, Докладніше
На нижньому фото, справа, я, з такою ж цікавістю спостерігаючий за тим, що відбувається -- здається, це Sergey Topor і К грають свої запальні музИки... і я не поспішаю швидко-швидко піти з колонії. Я там... Докладніше