+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Телефонують арештанти, переселенці та просто нуждені люди, просять їсти, гігієну, побутову хімію та ліки... Я їм кажу - телефонуйте пізніше, бо у мене нічого зараз нема... Докладніше
Сьогодні служили службу Божу в колонії посиленого режиму. Помолились, прочитали Євангеліє,  і причастились Святих Христових Тайн.  Після Літургії -- освячення житлових секцій колонії,  молитва і проповідь. ... Докладніше
Ув'язнений підійшов, в попросив наручний годинник. Перша реакція -- та ну! А що іще?  І відразу думка -- а може, це буде його ПЕРШИЙ годинник? Може, це частина процесу? Зрештою, він не попросив нічого... Докладніше
В Велику П'ятницю -- вечірня, винос плащаниці і читання Євангелій. Початок о 17.00. В Велику Суботу -- Літургія в 9.00 ...і Пасхальна служба почнеться в 23.00... ...в каплиці Преподобного Сергія послушного... Докладніше
Сьогодні відбулась Літургія в колонії посиленого режиму. Помолились з увязненими за Україну, за Одесу, за всіх нас, і згадали тих, кого з нами уже сьогодні нема, прочитали Євангеліє, послухали проповідь, і... Докладніше