+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Закон України "Про амністію у 2016 році"- Социальна амністія сьогодення або нарешті соціум на стороні Людей що Опинилися в Екстремально Тяжких Життєвих Обставинах. Докладніше
Подзвонила літня жінка. ЇЇ поклали в лікарню, і призначили лікування -- вона просить на ліки.  Їй більше нема кому допомогти... Подзвонив колишній ув'язнений, який звільнився з колонії два тижні назад -- у... Докладніше
Завтра відбудеться служба Божа в виправному таборі... Я сьогодні, на жаль, не можу виправити ВСІХ ув'язнених,  і якось знизити відсоток здійснення повторних злочинів,  який по Одеській області становить 90... Докладніше