+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Відвідав сьогодні СНІД центр, стаціонар, котрий в Кривій Балці. Обійшов всі палати, поговорив з хворими, і відслужив молебень за здравіє. Запланували Літургію на середу. Всім здравія душі і міцності тіла.   Докладніше
Сьогодні в Україні арештанти є найуразливішою соціальною групою. У них немає прав. Немає забезпечення. Їм не видають одяг і взуття. Їм не видають засоби гігієни та предмети першої необхідності. Вони не... Докладніше
Відбулася служба Божа в колонії посиленого режиму. Докладніше
Відбулась служба Божа в колонії посиленого режиму. Помолились за всіх нас, прочитали Євангеліє і причастились Святих Христових Таїн. З проповіді: суть всіх скорбот і неприємностей в наших плотських реакціях... Докладніше