+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Зараз у центрі соціальної адаптації Одигітрія проходить реабілітацію стаціонарно одна людина. Амбулаторно приходять 4-5 на тиждень. Ну, а дистанційно порахувати неможливо. Відправляємо хворим та гостро... Докладніше
Завтра -- Літургія в колонії посиленого режиму. В п'ятницю -- Літургія в Військовому  Шпиталі. В суботу і неділю -- служба Божа в каплиці в Лермонтовському санаторії. Всім щирого серця, каяття, і віри. Докладніше
Відбулася Літургія у в'язниці.Поки відправив передачу, поки зайшов, та ще незрозумілі складнощі з виводом ув'язнених... і служба почалася в 13.00... І не здійснив там багатьох див по невірі їх.Євангеліє від... Докладніше