+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Післясмак...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Після чотирёх днів навчання

в Білоцерківському училищі проф підготовки персонала

Державної кримінальної виконавчої служби України, 

після всіх статистичних даних, 

спілкування з представниками пенітенціарних закладів, 

остаточно сформувалося бачення створення на базі

Православної Церкви 

Центра Адаптациії Реабілітації і Соціалізації

звільнених з місць позбавлення волі, а в широкому сенсі -- 

Центр задуманий, як інститут, який силами

общини і волонтерів, буде надавати допомогу --

-- психологічну, юридичну, духовно-моральну, і матеріальну --

-- всім, хто потрапив в важку ситуацію.

Я щиро вірю, що Спаситель дасть можливість реалізувати цей проект.

При підтримці благодійної організації

"Благодійний фонд "Одігітрія".

 

 

Реабілітаційний Центр

Ще блоги

Батюшко, так які у вас проблеми? Докладніше
Служили сьогодні службу Божу в колонії посиленого режиму. Помолились, прочитали Євангеліє, і почули проповідь про те, що віруючий в Христа, якщо і помре -- оживе... ...і наша частина заключається в тому, щоб... Докладніше
Вранці передали передачу в тюрму: предмети першої необхідності, чай, цукор, цукерки, ручки, зошити...та ін. Докладніше
Завтра Літургія Першосвячених Дарів в санаторії Лермонтовський. Початок о 9.00 Після служби поїду в тюрму, в тюремну лікарню, і в тюремну адміністрацію: буду молитися з ув'язненими, розмовляти, повезу... Докладніше