+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Післясмак...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Після чотирёх днів навчання

в Білоцерківському училищі проф підготовки персонала

Державної кримінальної виконавчої служби України, 

після всіх статистичних даних, 

спілкування з представниками пенітенціарних закладів, 

остаточно сформувалося бачення створення на базі

Православної Церкви 

Центра Адаптациії Реабілітації і Соціалізації

звільнених з місць позбавлення волі, а в широкому сенсі -- 

Центр задуманий, як інститут, який силами

общини і волонтерів, буде надавати допомогу --

-- психологічну, юридичну, духовно-моральну, і матеріальну --

-- всім, хто потрапив в важку ситуацію.

Я щиро вірю, що Спаситель дасть можливість реалізувати цей проект.

При підтримці благодійної організації

"Благодійний фонд "Одігітрія".

 

 

Реабілітаційний Центр

Ще блоги

Сьогодні вранці передав в тюрму для ув'язнених сотню пасок.   Докладніше
Сьогодні відбулася служба Божа в виправній колонії. Помолились, сповідали гріхи свої,  і причастились Святих Христових Тайн. Всім -- послушання волі Божої. Докладніше
Відбулась служба Божа в Одеській тюрмі. Сьогодні служили разом з ув'язненими третього тюремного корпусу. Наступна Літургія -- будуть арештанти п'ятого корпусу. і так далі -- чисто технічно, неможливо брати... Докладніше
Сьогодні нарешті потрапив в приміщення -- ключі так і не знайшли -- зірвали замок, і повісили інший... На сьогодняшній день в приміщенні Центра  робити нічого не можна, крім ремонту... ...але фінансовий стан... Докладніше
П'ятнадцятого січня 2022 року виповнилося 10 років місії Одигітрія! За ці десять років місія надала моральну, матеріальну та духовну підтримку тисячам хворих, безпритульних та ув'язнених. Докладніше